
C&K
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.843
$1.843
10
$1.64825
$16.4825
25
$1.55876
$38.969
50
$1.48409
$74.2045
100
$1.416925
$141.6925
250
$1.357284
$339.321
请发送询价,我们将立即回复。
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Current Rating (Amps) | 200mA (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Circuit | DPDT |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Product Status | Obsolete |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | PN |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-On |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | PN22LESA |