
Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.216
$1.216
10
$1.18275
$11.8275
25
$1.15254
$28.8135
50
$1.12214
$56.107
100
$1.091835
$109.1835
500
$1.061549
$530.7745
1000
$1.000882
$1000.882
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Insulated |
| Color | Red |
| Width - Outer Edges | 0.250" (6.35mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.800" (20.32mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PN18 |