
Bud Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.66
$21.66
10
$18.05
$180.5
100
$16.245
$1624.5
250
$15.259356
$3814.839
请发送询价,我们将立即回复。
| Area (L x W) | 32.1in² (207cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 6.732" L x 4.764" W (170.99mm x 121.01mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.813 lb (368.77 g) |
| Ratings | IP65, NEMA 1,2,4,4X,12,13, UL-508 |
| Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | PN |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Height | 3.158" (80.21mm) |
| Features | Card Guides, PCB Supports |
| Package | Bulk |