
Panduit Corp
型号:
PMV6-5FB-2K
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SPADE TERM 10-12AWG M5 YEL
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Insulation | Insulated |
| Color | Yellow |
| Width - Outer Edges | 0.382" (9.70mm) |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Length - Ring Center to Termination | - |
| Product Status | Obsolete |
| Stud/Tab Size | M5 Stud |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 1.020" (25.91mm) |
| Insulation Diameter | 0.230" (5.84mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Material - Insulation | Vinyl |
| Features | Butted Seam |
| Tongue Inside Opening | 0.210" (5.33mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Length - Termination | - |