
Nexperia USA Inc.
型号:
PMP3906AYS-QZ
封装:
6-TSSOP
批次:
-
描述:
PMP3906AYS-Q/SOT363/SC-88
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.37525
$3.7525
100
$0.224865
$22.4865
500
$0.208202
$104.101
1000
$0.141588
$141.588
2000
$0.13034
$260.68
5000
$0.124925
$624.625
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 250MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 200mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 400mV @ 5mA, 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 40V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Transistor Type | 2 PNP (Dual) Matched Pair |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Power - Max | 230mW |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 50nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 10mA, 1V |
| Base Product Number | PMP3906 |