
Panduit Corp
型号:
PMNF2-5R-X
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 14-16AWG M5 CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Insulation | Insulated |
| Color | Blue |
| Width - Outer Edges | 0.351" (8.92mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Product Status | Obsolete |
| Stud/Tab Size | M5 Stud |
| Thickness | - |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.880" (22.35mm) |
| Insulation Diameter | 0.162" (4.11mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Electrolytic Copper |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Features | Serrated Termination |
| Package | Bulk |