
Visual Communications Company - VCC
型号:
PML50SRGFVW
封装:
-
批次:
-
描述:
.688" DIA (17.5MM) RED/GREEN LED
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.1665
$17.1665
10
$12.9504
$129.504
100
$10.878165
$1087.8165
500
$9.990162
$4995.081
1000
$9.435153
$9435.153
请发送询价,我们将立即回复。
| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 5.5" (139.70mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.69" (17.53mm) |
| Millicandela Rating | 1370mcd Green, 520mcd Red |
| Product Status | Active |
| Ratings | DC |
| Lamp Color | Green, Red |
| Series | PML50 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 5V ~ 28V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | PML50 |
| Lens Size | 17.80mm Dia |