PM75-330K
detaildesc
PM75-330K
Bourns Inc.
型号:
PM75-330K
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Ratings -
Inductance 33 µH
Series PM75
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 15MHz