
Eaton - Electronics Division
型号:
PM-5R0V104-R
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.363
$3.363
10
$2.71035
$27.1035
50
$2.33111
$116.5555
100
$2.114225
$211.4225
500
$1.572136
$786.068
1000
$1.463722
$1463.722
2500
$1.409506
$3523.765
5000
$1.382402
$6912.01
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.287" (7.30mm) |
| Voltage - Rated | 5 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.445" L x 0.236" W (11.30mm x 6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 60°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.25Ohm @ 1kHz |
| Series | PM |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 100 mF |
| Package | Bulk |