
Panduit Corp
型号:
PLWP40SC-D30
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 7.01"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
500
$0.410685
$205.3425
1000
$0.398753
$398.753
5000
$0.386812
$1934.06
12500
$0.37487
$4685.875
50000
$0.362928
$18146.4
请发送询价,我们将立即回复。
| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push Mount, Winged Arrowhead |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLWP |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Heat Stabilized |
| Package | Bulk |
| Length - Actual | 0.584' (178.00mm, 7.01") |
| Shelf Life | - |
| Bundle Diameter | 1.58" (40.13mm) |
| Length - Approximate | 7" |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Base Product Number | PLWP40 |