
Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
250
$0.991496
$247.874
1250
$0.944272
$1180.34
6250
$0.914764
$5717.275
12500
$0.885258
$11065.725
请发送询价,我们将立即回复。
| Tensile Strength | 120 lbs (54.43 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push Mount, Winged Arrowhead |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLWP |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Length - Actual | 0.742' (226.16mm, 8.90") |
| Shelf Life | - |
| Bundle Diameter | 2.00" (50.80mm) |
| Length - Approximate | 9" |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Base Product Number | PLWP2H |