
Marlow Industries, Inc.
型号:
PL105-7.5-40-01LS
封装:
-
批次:
-
描述:
TEM 40X40X3.1MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$158.555
$158.555
5
$149.0607
$745.3035
10
$145.26165
$1452.6165
25
$140.51488
$3512.872
50
$136.71716
$6835.858
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Max | 21.2 V |
| Operating Temperature | 85°C |
| Delta Tmax @ Th | 60°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 105.0W @ 27°C |
| Current - Max | 7.6 A |
| Size / Dimension | Square - 40.00mm L x 40.00mm W |
| Number of Stages | 1 |
| Product Status | Active |
| Resistance | 2.3 Ohms |
| Series | PL105-7.5 |
| Mfr | Marlow Industries, Inc. |
| Height | 3.10mm |
| Features | Lead Wires, Lapped, Sealed |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PL105 |