
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
型号:
PKG50B1/8
封装:
-
批次:
-
描述:
KNOB RIBBED 0.126" PLASTIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6315
$2.6315
5
$2.5004
$12.502
10
$2.43485
$24.3485
25
$2.36892
$59.223
50
$2.30299
$115.1495
100
$2.17132
$217.132
250
$2.039764
$509.941
500
$1.973967
$986.9835
1000
$1.90816
$1908.16
请发送询价,我们将立即回复。
| Shaft Size | 0.126" (3.20mm) |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Side |
| Series | PKG |
| Type | Ribbed |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical |
| Height | 0.512" (13.00mm) |
| Features | 6-32 Set Screw |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.551" (14.00mm) |
| Base Product Number | PKG |