
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
PC50CND10BAM1
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR REFLECTIVE 1M NPN/PNP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$201.4
$201.4
5
$191.33
$956.65
10
$185.28895
$1852.8895
25
$179.24676
$4481.169
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IEC 60529 IP67 |
| Response Time | 1ms |
| Sensing Distance | 39.370" (1m) |
| Output Configuration | NPN/PNP |
| Sensing Method | Reflective, Diffuse |
| Light Source | Infrared (880nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector |
| Series | PC |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Carlo Gavazzi Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | PC50CND10 |
| Adjustment Type | Adjustable, 1-Turn Potentiometer |