
Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.8135
$9.8135
10
$9.5513
$95.513
25
$9.28568
$232.142
50
$9.02025
$451.0125
100
$8.754915
$875.4915
500
$8.489656
$4244.828
1000
$8.224359
$8224.359
请发送询价,我们将立即回复。
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Steel |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Multiple Openings, Spring |
| Screw Size | - |
| Series | Quick-Build™ |
| Type | Clamp, Bundle Separation |
| Panel Thickness | - |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.440" (11.18mm) |
| Material Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | PBSC6 |