
KYOCERA AVX
型号:
PBRV4.00MR25Z00K
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CERAMIC RES 14.0000MHZ 15PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Frequency Tolerance | ±0.25% |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Frequency Stability | ±0.2% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | PBRV, Kyocera |
| Type | Ceramic |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 15 pF |
| Frequency | 14 MHz |
| Height | 0.047" (1.19mm) |
| Features | Built in Capacitor |
| Package | Tape & Reel (TR) |