
FiberSource, Inc
型号:
PAT-10-HH-B-20-D-9
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 10M
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10
$19.095
$190.95
30
$18.563
$556.89
50
$18.031
$901.55
80
$17.4895
$1399.16
100
$16.9765
$1697.65
250
$16.492
$4123
500
$16.0075
$8003.75
1000
$15.542
$15542
请发送询价,我们将立即回复。
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | - |
| 1st Connector | LC Duplex |
| 2nd Connector | LC Duplex |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Fiber Type | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Prysmian |
| Length - Overall | 32.8' (10.0m) |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Mfr | FiberSource, Inc |
| Color - Cable | Yellow |
| Cable Diameter | 0.08" (2.0mm) |
| Return Loss | 55dB |
| Features | - |
| Package | Box |
| Color - Connectors | Blue |
| Bend Radius | - |
| Base Product Number | PAT-10 |