
YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.684
$0.684
10
$0.50255
$5.0255
25
$0.40774
$10.1935
50
$0.35435
$17.7175
100
$0.29241
$29.241
250
$0.253992
$63.498
500
$0.206758
$103.379
1000
$0.16398
$163.98
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 2 mOhms |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Series | PA |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | YAGEO |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |