
Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2445
$1.2445
10
$1.21505
$12.1505
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.590" (14.99mm) |
| Terminal Type | D-Shaped |
| Contact Finish | Nickel |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Product Status | Obsolete |
| Stud/Tab Size | 3/8 Stud |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 1.250" (31.75mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Material - Insulation | - |
| Features | Brazed Seam |
| Package | Bulk |