P783F-Q24-S12-S
detaildesc
P783F-Q24-S12-S
CUI Inc.
型号:
P783F-Q24-S12-S
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC DC CONVERTER 12V 36W
用户指南
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Current - Output (Max) 3A
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 16V
Package / Case 12-SIP Module
Efficiency 97%
Mfr CUI Inc.
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.20" L x 0.23" W x 0.49" H (30.6mm x 5.8mm x 12.5mm)
Number of Outputs 1
Power (Watts) 36 W