
Tripp Lite
型号:
P022-001-13A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
POWER EXTENSION CORD, NEMA 5-15P
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.9375
$5.9375
10
$5.36655
$53.6655
25
$5.0692
$126.73
50
$4.9457
$247.285
100
$4.698415
$469.8415
250
$4.203864
$1050.966
500
$3.95656
$1978.28
1000
$3.46199
$3461.99
2500
$3.28889
$8222.225
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| 2nd Connector | NEMA 5-15R |
| Shielding | Unshielded |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length | 1.00' (304.8mm) |
| Approved Countries | - |
| Mfr | Tripp Lite |
| Approval Agency Marking | - |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Box |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |