
Tripp Lite
型号:
P018-006-AOR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CORD 14AWG IEC320C14 - 320C15 6'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.9355
$21.9355
10
$19.2071
$192.071
25
$18.3768
$459.42
50
$17.784
$889.2
100
$17.1912
$1719.12
250
$16.24272
$4060.68
500
$15.76848
$7884.24
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| 1st Connector | IEC 320-C14 |
| Voltage Rating | 100 ~ 250VAC |
| Color | Orange |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | IEC 320-C15 |
| Shielding | Unshielded |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Tripp Lite |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |