
Raltron Electronics
型号:
OX4115A-D3-0.5-19.200-3.3
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC OCXO 19.200MHZ 3.3V SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$91.3425
$91.3425
10
$88.0821
$880.821
50
$86.77718
$4338.859
100
$81.5575
$8155.75
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Frequency Stability | ±5ppb |
| Current - Supply (Max) | 300mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.606" L x 0.417" W (15.40mm x 10.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 1500 |
| Function | - |
| Type | OCXO |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | CMOS |
| Mfr | Raltron Electronics |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 19.2 MHz |
| Package | Tray |