
On Shore Technology Inc.
型号:
OSTYK41208030
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.325"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.021
$3.021
10
$2.3047
$23.047
25
$2.15878
$53.9695
50
$1.919
$95.95
100
$1.87739
$187.739
250
$1.731356
$432.839
500
$1.56446
$782.23
1000
$1.387162
$1387.162
5000
$1.303723
$6518.615
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Voltage Rating | 300V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | OSTYK41 |
| Terminal Screw Finish | Nickel |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Pitch | 0.325" (8.26mm) |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Features | - |
| Number of Circuits | 8 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 8 |
| Base Product Number | OSTYK41 |