
On Shore Technology Inc.
型号:
OSTOQ123250
封装:
-
批次:
-
描述:
TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.81MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.2578
$12.578
25
$1.16584
$29.146
50
$1.04842
$52.421
100
$1.022865
$102.2865
250
$0.894976
$223.744
500
$0.818254
$409.127
1000
$0.741551
$741.551
5000
$0.652052
$3260.26
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation Height | 0.138" (3.50mm) |
| Ingress Protection | - |
| Contact Tail Length | 0.138" (3.50mm) |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Header Orientation | Vertical |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Screw Size | - |
| Contact Material | Brass |
| Plug Wire Entry | - |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Positions Per Level | 12 |
| Number of Positions | 12 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | - |
| Color | - |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Solder |
| Current - IEC | - |
| Series | OSTOQ |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.150" (3.81mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OSTOQ12 |