
TT Electronics/Optek Technology
型号:
OPB742
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSR OPTO TRANS 3.81MM REFL PCB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.002
$3.002
100
$2.8006
$280.06
250
$2.6961
$674.025
500
$2.602069
$1301.0345
1000
$2.497569
$2497.569
2500
$2.41396
$6034.9
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Output Type | Phototransistor |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.150" (3.81mm) |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 40 mA |