首页 / 散热器 / OMNI-UNI-40-75-D
OMNI-UNI-40-75-D
detaildesc
OMNI-UNI-40-75-D
Wakefield-Vette
型号:
OMNI-UNI-40-75-D
描述:
HEATSINK TO-247 TO-264 TO-220
库存 : 972
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Shape Rectangular, Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 2.953" (75.00mm)
Series OmniKlip™
Thermal Resistance @ Forced Air Flow -
Type Board Level, Vertical
Length 2.953" (75.00mm)
Thermal Resistance @ Natural -
Mfr Wakefield-Vette
Package Bulk
Material Finish Black Anodized
Attachment Method Clip, Solder Foot
Width 1.575" (40.00mm)