
onsemi
型号:
NUP4114UPXV6T1G
品牌:
封装:
SOT-563
批次:
-
描述:
TVS DIODE 5.5VWM 10VC SOT563
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.589
$0.589
10
$0.50445
$5.0445
100
$0.37696
$37.696
500
$0.296191
$148.0955
1000
$0.228884
$228.884
2000
$0.208686
$417.372
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 8A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 0.6pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-563 |
| Series | - |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 10V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5V (Max) |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | NUP4114 |