
NTE Electronics, Inc
型号:
NTE30137
封装:
5mm
批次:
-
描述:
LED-5MM SUPER BRIGHT RED
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
50
$0.133
$6.65
100
$0.12635
$12.635
150
$0.1197
$17.955
200
$0.11305
$22.61
250
$0.1102
$27.55
请发送询价,我们将立即回复。
| Wavelength - Dominant | 622nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 12° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 4000mcd |
| Height (Max) | 7.70mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5mm |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Package | Bag |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 630nm |
| Lens Size | 5.00mm Dia |