
onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9975
$0.9975
10
$0.89015
$8.9015
25
$0.84512
$21.128
100
$0.648755
$64.8755
250
$0.573344
$143.336
500
$0.543172
$271.586
1000
$0.422465
$422.465
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Current - Output | 350mA |
| Sensing Method | High/Low-Side |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DPAK |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Function | Current Regulator |
| Accuracy | ±10% |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 50V |
| Base Product Number | NSV50350 |