
Laird Technologies EMI
型号:
NS1040CAB10C00SN00
封装:
-
批次:
-
描述:
NS1040C (210MM X 300MM) WITH PSA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$49.856
$49.856
10
$46.51675
$465.1675
25
$44.56678
$1114.1695
100
$40.38868
$4038.868
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Rectangular |
| Material | Polyurethane Resin |
| Thickness - Overall | 0.016" (0.40mm) |
| Product Status | Active |
| Series | NoiseSorb NS1000C |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 11.811" (300.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Adhesive | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Width | 8.268" (210.00mm) |