
KYOCERA AVX
型号:
NOJC336M010RWJ
品牌:
封装:
2312 (6032 Metric)
批次:
-
描述:
CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 10V 2312
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.5814
$5.814
50
$0.46493
$23.2465
100
$0.398525
$39.8525
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Manufacturer Size Code | C |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Dissipation Factor | 6% |
| Supplier Device Package | 2312 (6032 Metric) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500 mOhms |
| Series | OxiCap® NOJ |
| Package / Case | 2312 (6032 Metric) |
| Current - Leakage | 6.6 µA |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 33 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NOJC |