
Techflex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$63.6595
$63.6595
5
$59.679
$298.395
10
$55.7004
$557.004
20
$52.915475
$1058.3095
50
$51.7218
$2586.09
100
$50.52822
$5052.822
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -45°C ~ 150°C |
| Diameter - Inside | 1.000" (25.40mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyamide Multifilament, Halogen Free |
| Liquid Protection | Gasoline Resistant, Moisture Resistant |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 1.100" (27.94mm) |
| Type Attributes | Braided |
| Series | Nylon® Multi™ |
| Type | Sleeving |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Mfr | Techflex |
| Environment Protection | UV Resistant |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Features | Chemical Resistant, Vibration Resistant |
| Wall Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Package | Spool |
| Base Product Number | NMN1.00 |
| Heat Protection | - |