
onsemi
型号:
NLSV2T240MUTAG
品牌:
封装:
8-UDFN (1.8x1.2)
批次:
-
描述:
IC TRANSLTR UNIDIRECTIONAL 8UDFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.634
$1.634
10
$1.4649
$14.649
25
$1.38168
$34.542
100
$1.105325
$110.5325
250
$0.967176
$241.794
500
$0.93955
$469.775
1000
$0.746111
$746.111
请发送询价,我们将立即回复。
| Input Signal | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Tri-State, Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (1.8x1.2) |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Data Rate | - |
| Package / Case | 8-UFDFN |
| Voltage - VCCA | 0.9 V ~ 4.5 V |
| Voltage - VCCB | 0.9 V ~ 4.5 V |
| Output Signal | - |
| Channels per Circuit | 2 |
| Mfr | onsemi |
| Channel Type | Unidirectional |
| Features | Over Voltage Protection, Power-Off Protection |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NLSV2T240 |