
onsemi
型号:
NIS5021MT1TXG
品牌:
封装:
10-WDFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC ELECTRONIC FUSE 10WDFN
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Current - Output | 12A |
| Sensing Method | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 10-WDFN (4x4) |
| Series | - |
| Function | Electronic Fuse |
| Accuracy | - |
| Package / Case | 10-WDFN Exposed Pad |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 18V |
| Base Product Number | NIS5021 |