
Newhaven Display Intl
型号:
NHD-0216K3Z-FS(RGB)-FBW-V3
封装:
-
批次:
-
描述:
LCD MOD 32DIG 16X2 TRANSFL R/G/B
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.047
$23.047
5
$21.6619
$108.3095
10
$20.27965
$202.7965
50
$19.12749
$956.3745
100
$18.20561
$1820.561
250
$17.283882
$4320.9705
500
$17.0202
$8510.1
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 8 Dots w/Cursor |
| Viewing Area | 64.50mm L x 16.40mm W |
| Controller Type | PIC16F690 |
| Text Color | Black |
| Display Mode | Transflective |
| Product Status | Active |
| Character Size | 5.23mm H x 3.00mm W |
| Series | - |
| Display Format | 16 x 2 |
| Display Type | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 32 |
| Backlight | LED - Red/Green/Blue |
| Voltage - Supply | 4.7V ~ 5.5V |
| Background Color | Red/Green/Blue |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Dot Size | 0.56mm W x 0.61mm H |
| Package | Box |
| Outline L x W x H | 80.00mm x 36.00mm x 13.50mm |
| Interface | I²C, RS-232, SPI |
| Base Product Number | NHD-0216 |