
onsemi
型号:
NDSH10170A
品牌:
封装:
TO-247-2
批次:
-
描述:
DIODE SIL CARB 1.7KV 16A TO247-2
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.507
$10.507
10
$9.00315
$90.0315
100
$7.502435
$750.2435
500
$6.619828
$3309.914
1000
$5.957849
$5957.849
请发送询价,我们将立即回复。
| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 856pF @ 1V, 100kHz |
| Reverse Recovery Time (trr) | 0 ns |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-247-2 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 40 µA @ 1700 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-247-2 |
| Technology | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.75 V @ 10 A |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1700 V |
| Package | Tube |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Current - Average Rectified (Io) | 16A |