
onsemi
型号:
NCP81162MNR2G
品牌:
封装:
16-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC CURRENT MONITOR 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.70775
$7.0775
25
$0.67184
$16.796
100
$0.515755
$51.5755
250
$0.455772
$113.943
500
$0.431775
$215.8875
1000
$0.335825
$335.825
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Monitoring, Digital Current |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Supply | 1.6mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Base Product Number | NCP81162 |