
onsemi
型号:
NC7WP32L8X
品牌:
封装:
8-MicroPak™
批次:
-
描述:
IC GATE OR 2CH 2-INP 8MICROPAK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
5000
$0.201077
$1005.385
10000
$0.193344
$1933.44
25000
$0.190247
$4756.175
50000
$0.185602
$9280.1
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 7ns @ 3.3V, 30pF |
| Logic Type | OR Gate |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input Logic Level - Low | 0.7V ~ 0.9V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MicroPak™ |
| Series | 7WP |
| Package / Case | 8-UFQFN |
| Input Logic Level - High | 1.6V ~ 2.1V |
| Voltage - Supply | 0.9V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | onsemi |
| Features | - |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 900 nA |
| Base Product Number | 7WP32 |
| Current - Output High, Low | 2.6mA, 2.6mA |