
onsemi
型号:
NB3N106KMNG
品牌:
封装:
24-QFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC CLK BUFFER 1:6 400MHZ 24QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.485
$15.485
10
$14.23385
$142.3385
25
$13.64352
$341.088
100
$12.021015
$1202.1015
250
$11.431046
$2857.7615
500
$10.693561
$5346.7805
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:6 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | HCSL, LVDS |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 400 MHz |
| Base Product Number | NB3N106 |