
Tripp Lite
型号:
N820-05M-IND
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
10GB RIGID INDUSTRIAL DUPLEX MUL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$44.5835
$44.5835
10
$40.91365
$409.1365
25
$39.33988
$983.497
50
$38.02869
$1901.4345
100
$35.93052
$3593.052
250
$34.881454
$8720.3635
请发送询价,我们将立即回复。
| Insertion Loss | 0.10dB |
| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Cable Type | - |
| 1st Connector | LC Duplex |
| 2nd Connector | LC Duplex |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Fiber Type | 50/125 |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Length - Overall | 16.4' (5.0m) |
| Type | Multimode, Duplex, OM3 |
| Mfr | Tripp Lite |
| Color - Cable | Aqua |
| Cable Diameter | 0.30" (7.5mm) |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Connectors | Beige |
| Bend Radius | 150mm |