
Omron Automation and Safety
型号:
MY2N-D2 DC24 (S)
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.741
$19.741
10
$17.5446
$175.446
25
$16.66718
$416.6795
40
$15.78995
$631.598
80
$14.912625
$1193.01
250
$13.596856
$3399.214
500
$12.719645
$6359.8225
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Contact Rating (Current) | 5 A |
| Coil Current | 37.7 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 636 Ohms |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Product Status | Active |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Coil Insulation | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Series | MY |
| Operate Time | 20 ms |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Must Operate Voltage | 19.2 VDC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | Diode, Lighted Indicator |
| Package | Tray |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | MY2N |