
Essentra Components
型号:
MWSEA1-1-3-01
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.399
$3.99
25
$0.35188
$8.797
50
$0.32338
$16.169
100
$0.31065
$31.065
250
$0.278958
$69.7395
500
$0.266285
$133.1425
1000
$0.22191
$221.91
2500
$0.202882
$507.205
请发送询价,我们将立即回复。
| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.118" (3.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Arrowhead |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Micro |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.093" (2.36mm) |
| Length | 0.470" (11.94mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Height | 0.440" (11.18mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.160" (4.06mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.360" L x 0.240" H (9.14mm x 6.10mm) |
| Base Product Number | MWSEA1 |