
Everlight Electronics Co Ltd
型号:
MV54123
封装:
Rectangular 2mmx5mm
批次:
-
描述:
LED GREEN DIFF RECT 2MMX5MM T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.2755
$2.755
100
$0.184015
$18.4015
500
$0.127281
$63.6405
1000
$0.106068
$106.068
2000
$0.095466
$190.932
5000
$0.090155
$450.775
10000
$0.082204
$822.04
25000
$0.076902
$1922.55
请发送询价,我们将立即回复。
| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 100° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 4mcd |
| Height (Max) | 7.80mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Rectangular 2mmx5mm |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Everlight Electronics Co Ltd |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Package | Bulk |
| Lens Color | Green |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Lens Size | 5.00mm x 2.00mm |