
Marktech Optoelectronics
型号:
MTPS8065PT
封装:
-
批次:
-
描述:
EMITTER VISIBLE 650NM 25MA COAX
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$39.273
$39.273
10
$30.7515
$307.515
100
$26.86125
$2686.125
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Viewing Angle | 10° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 650nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | Point Source |
| Type | Visible |
| Package / Case | Coaxial, Metal Can |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.4V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 25mA |
| Base Product Number | MTPS8065 |