
Marktech Optoelectronics
型号:
MTD5010N
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR PHOTODIODE 850NM TO18
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.1015
$5.1015
10
$3.60715
$36.0715
100
$2.95412
$295.412
请发送询价,我们将立即回复。
| Responsivity @ nm | 0.2 A/W @ 450nm |
| Operating Temperature | -30°C ~ 100°C |
| Spectral Range | 400nm ~ 1100nm |
| Viewing Angle | 24° |
| Response Time | 3.5ns |
| Diode Type | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Wavelength | 850nm |
| Series | - |
| Package / Case | - |
| Current - Dark (Typ) | 5nA |
| Active Area | - |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Package | Bulk |
| Color - Enhanced | Infrared (NIR)/Red |
| Base Product Number | MTD5010 |