
Marktech Optoelectronics
型号:
MT1403-RG-A
封装:
3.0mm Round
批次:
-
描述:
LED RED CLEAR 3.0MM ROUND T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.285
$0.285
10
$0.15295
$1.5295
100
$0.07106
$7.106
500
$0.06555
$32.775
1000
$0.051348
$51.348
2000
$0.050255
$100.51
5000
$0.0437
$218.5
10000
$0.03933
$393.3
25000
$0.03496
$874
请发送询价,我们将立即回复。
| Wavelength - Dominant | 650nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 35° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 5mcd |
| Height (Max) | 5.10mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3.0mm Round |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Marktech Optoelectronics |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Package | Bulk |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | 700nm |
| Base Product Number | MT1403 |
| Lens Size | 3.00mm Dia |