
Milspecwest, LLC
型号:
MSW07A20-16S-SR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
JAM NUT RECEPTACLE, WITH STRAIN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$54.9765
$54.9765
10
$51.6705
$516.705
25
$48.374
$1209.35
100
$45.0775
$4507.75
请发送询价,我们将立即回复。
| Contact Finish - Mating | Cadmium |
| Cable Opening | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Military |
| Number of Positions | 16 |
| Voltage Rating | 800V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| Termination | Solder |
| Shielding | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Cadmium |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | 26482 Style Connectors |
| Shell Size - Insert | 20-16 |
| Mfr | Milspecwest, LLC |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Features | Strain Relief |
| Package | Bag |
| Shell Material | Aluminum |