
Milspecwest, LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$37.164
$37.164
10
$34.9315
$349.315
25
$32.699
$817.475
100
$30.476
$3047.6
请发送询价,我们将立即回复。
| Contact Finish - Mating | Cadmium |
| Cable Opening | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Military |
| Number of Positions | 16 |
| Ingress Protection | Environment Resistant |
| Voltage Rating | 800V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| Termination | Solder |
| Shielding | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Cadmium |
| Mounting Feature | - |
| Series | 26482 Style Connectors |
| Shell Size - Insert | 20-16 |
| Mfr | Milspecwest, LLC |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Shell Material | Aluminum |