
NTE Electronics, Inc
型号:
MRRC370V7R5/30
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ARRAY 7.5UF/30UF 370V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.9295
$12.9295
10
$12.2835
$122.835
20
$11.6375
$232.75
50
$10.9915
$549.575
100
$10.735
$1073.5
请发送询价,我们将立即回复。
| Dielectric Material | Polypropylene (PP) Film, Metallized |
| Height - Seated (Max) | 3.350" (85.00mm) |
| Tolerance | ±6% |
| Voltage - Rated | 370 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.070" Dia (52.60mm), Lip |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | MRRC |
| Package / Case | Radial, Can - 3 Lead |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Capacitance | 7.5µF, 30µF |
| Circuit Type | Bussed |
| Package | Bag |